کنکور کارشناسی ارشد هنر و فلسفه 1401

برنامه آموزشی آکادمی شمسه  ویژه کنکور کارشناسی ارشد هنر و فلسفه

گروه اول: ترم تابستان (آنلاین)

عنوان درس

نام استادتعداد جلساتروز و ساعتتاریخ شروعشهریه

اسطوره شناسی،

تاریخ ادبیات ایران وجهان، نقد ادبی

دکتر

عطاءالله کوپال

12 جلسه 4 ساعته

48 ساعت

چهار شنبه

10-14

1400/5/20

800 هزار تومان

زبان عمومی و تخصصی

دکتر

محمد قاسمی

12 جلسه 4 ساعته

48 ساعت

چهارشنبه

15:30-19:30

1400/5/20

800 هزار تومان

تاریخ هنر ایران و جهان

دکترعلی اصغر میرزایی مهر

15 جلسه 4ساعته

60 ساعت

پنج شنبه

10-14

1400/5/21

یک میلیون تومان

نقد هنری

دکتر

مهدی انصاری

15 جلسه 4ساعته

60 ساعت

پنج  شنبه

15:30-19:30

 

1400/5/21

یک میلیون تومان

6 مرحله آزمون آزمایشی جامع ، که توسط کادر هیئت علمی آکادمی شمسه طراحی می شود .

این آزمون‌­ها دارای پاسخنامه تشریحی و به صورت شبیه سازی کنکورکارشناسی ارشد هنر و فلسفه می­‌باشد .

این آزمون‌ها  در 5 کد رشته 1357 ، 1358 ، 1359، 1360، 1116 برگزار می­‌شود .

هزینه این آزمون ها 720 هزار تومان ( هر مرحله 120 هزار تومان ) است .

تاریخ دقیق برگزاری آزمون‌های آزمایشی متعاقباً در برنامه ترم پاییز ارائه می­‌گردد.

نکات قابل توجه برای دانشجویان عزیز :

سوالات بخش فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان در واقع از دو بخش : تاریخ هنر ایران و جهان ، اسطوره شناسی و تاریخ ادبیات ایران و جهان تشکیل می­شود .

6 مرحله آزمون آزمایشی آکادمی شمسه برای دانشجویانی که در3 یا 4 درس ثبت نام می نمایند، رایگان می‌­باشد . در غیر این صورت و در صورت تمایل دانشجویان می­‌توانند با پرداخت هزینه از این آزمون ها استفاده نمایند . آزمون های آزمایشی در دی، بهمن و اسفندماه روزهای جمعه برگزار می­‌شود . قابل ذکر است که سطح علمی آزمون­‌های آزمایشی آکادمی شمسه به گونه­‌ای است که در سال­‌های گذشته ، دانشجویانی که در این آزمون­‌ها جزو نفرات برتر بودند ، در آزمون کارشناسی ارشد هنر و کارشناسی ارشد فلسفه موفق به کسب رتبه‌­های تک رقمی در کنکور شده‌­اند.

تمامی دانشجویان آکادمی شمسه می‌­توانند علاوه بر مشاوره­‌های هفتگی رایگان ، در همایش تخصصی کارشناسی ارشد هنر و کارشناسی ارشد فلسفه که در ماه­‌های آذر و دی با حضور رتبه­‌های تک رقمی آزمون کارشناسی ارشد هنر سال های 90، 91، 92، 93، 94، 95، 96 ،97، 98، 99، 1400 آکادمی شمسه برگزار می­‌شود به صورت رایگان شرکت نمایند.

آکادمی شمسه برای دروس کنکور کارشناسی ارشد هنر کتب مورد نیاز دانشجویان را تألیف و به چاپ رسانده است. این کتب شامل تمامی مباحث کارشناسی ارشد هنر در رشته­‌های مختلف می‌­باشد و کامل­ترین مجموعه­‌ای است که تاکنون تالیف گشته است . ویرایش و نوشتار کتب به روز بوده و سعی شده تا کتب از لحاظ محتوا در بالاترین سطح برای دانشجویان باشد. سوالات سال­‌های گذشته در کد رشته‌­های مختلف همراه با پاسخ نامه تشریحی از جمله کتاب های ضمیمه این مجموعه است. تمامی دانشجویانی که در آکادمی شمسه ثبت نام می­نمایند می­توانند این کتب را با 10 درصد تخفیف تهیه نمایند.

دانشجویانی که در کلاس­های آکادمی شمسه ثبت­نام نمایند، جدا از مطالب سر کلاس و آزمون­های آزمایشی، فقط نیاز است که 4 منبع دروس عمومی مطالعه نمایند؛ که عبارتند از :

  • کتاب تست‌­های کنکور سال های گذشته
  • مطالعه کتاب 2000 تست تخصصی هنر
  • کتاب 4000 نکته تخصصی هنر
  • مباحث طبقه بندی شده تاریخ هنر ایران و جهان، هنر و تمدن اسلامی، نقد هنری و ادبی و تاریخ ادبیات ایران و جهان

برای دانشجویان کارشناسی ارشد فلسفه و کارشناسی ارشد تئاتر(کارگردانی) یک بانک سوالات شامل 200 تست طبقه بندی شده جهت خودآزمایی به طور رایگان در اختیار داوطلبان ثبت نامی قرار می‌گیرد.

قابل ذکر است که دروس تخصصی زیر فقط در ترم پاییز ارائه می شود و شما می توانید برای آگاهی از روز و ساعت کلاس ها، شهریه و هم­چنین ثبت نام این کلاس ها از اوایل مهر ماه  به دفتر ثبت نام آموزشگاه مراجعه نمایید.

مبانی نظری عکاسی

استاد بهزاد صحتی

فن شناسی عکاسی

استاد بهزاد صحتی

مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینمایی

دکتر امیررضا نوری پرتو/ دکتر سعید اسدی

دانستنی های تخصصی، تاریخی و بینشی در هنر نمایش/ کارگردانی

دکتر سعید اسدی

            اصول فلسفه و عرفان اسلامی/ منطق عمومی

دکتر سید شاهین محسنی

شناخت مواد و مصالح/ صنایع دستی و سیر تحول آن در ایران و جهان

دکتر عبدالمجید شریف زاده

فلسفه غرب

دکتر وحید غلامی‌پور فرد

موسیقی

استاد مهرداد میرزایی- استاد میلاد محمودی

برنامه کلاس­‌های عمومی ترم پاییز نیز هم­زمان با برنامه کلاس‌­های دروس تخصصی از اوایل مهر ماه اعلام می­شود .

آکادمی شمسه در بسته آموزشی که برای کنکور کارشناسی ارشد هنر و کارشناسی ارشد فلسفه طراحی کرده است، علاوه بر کلاس­‌های آموزشی (عمومی و تخصصی)، آزمون­‌های آزمایشی ، مشاوره‌­های تخصصی و کتب آموزشی، هر ساله کلاسی تحت عنوان نکته و تست برگزار می­‌کند که برنامه این کلاس‌­ها در اوایل دی ماه اعلام می­‌شود.

شما می­‌توانید با تماس و یا مراجعه حضوری به آموزشگاه و یا از طریق سایت آکادمی شمسه و صفحه اینستاگرام و تلگرام ما از کلیه اطلاعات و اخبار و کلاس‌­ها و… مطلع شوید .

هزینه جلسات مشاوره تخصصی به ازای 5 جلسه، 600 هزار تومان می­‌باشد؛ دانشجویانی که در آکادمی شمسه از یک تا چند درس ثبت نام می­‌نمایند، می­‌توانند از این جلسات مشاوره هفتگی با آقای دکتر علی صابونچی (رتبه 10 کارشناسی ارشد هنر و رتبه 1 دکتری هنر) به صورت رایگان استفاده نمایند.

تمامی دانشجویان مؤسسه می­‌توانند از کارگاه تندخوانی و تقویت حافظه که تاریخ آن متعاقباً اعلام می­گردد، به طور رایگان استفاده نمایند.

لازم به ذکراست که بیشترین آمار قبولی دانشگاه سراسری وکنکورکارشناسی ارشد هنر درطی 12 سال گذشته متعلق به آکادمی شمسه می­باشد.

برای آشنایی بهتر، لازم به ذکر است که 11 سال کسب رتبه1 به صورت پیاپی از افتخارات مجموعه شمسه می­باشد.

شرایط پرداخت شهریه مقطع کارشناسی ارشد :

1- دانشجویانی که تک درس و یا دو درس ثبت نام نمایند ، می‌بایست شهریه خود را در هنگام ثبت نام به صورت کامل پرداخت نمایند .

2- دانشجویانی که در سه درس ثبت نام نمایند، می بایست یک میلیون و پانصد هزار تومان از مبلغ شهریه خود را هنگام ثبت نام و مابقی را تا  14شهریور تسویه نمایند .

3- دانشجویانی که در چهار درس ثبت نام نمایند ، می بایست یک میلیون پانصد هزارتومان از مبلغ شهریه خود را هنگام ثبت نام و مابقی را  در دو قسط به ترتیب در 14 شهریور و 4 مهرماه  پرداخت و تسویه نمایند .