درباره ما

آکادمی شمسه که از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه های آموزش، پژوهش و مطالعات هنر وعلوم انسانی آغاز کرده است ، در هر سال 4 دوره کلاس و کارگاه آزاد تخصصی در حوزه های مورد اشاره برگزار می کند و به هنرجویان شرکت کننده گواهی معتبر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می نماید .

علاوه بر آن ، این موسسه تجربه ای 10 ساله در برگزاری کلاس های عمومی و تخصصی آمادگی تحصیلات تکمیلی دارد و از دیگر فعالیت های موسسه می توان به تالیف ، ترجمه و انتشار محصولات فرهنگی ، اعم از کتاب و لوح های فشرده اشاره کرد.

برای وروود مستقیم به هر یک از صفحات زیر روی عنوان کلیک بفرمائید

برنامه آموزشی  کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد هنر 1400

برنامه آموزشی کلاس های آمادگی کنکور دکتری هنر 1400

برنامه آموزشی کلاسهای آزاد تخصصی هنر و علوم انسانی آکادمی  شمسه ترم پاییز 99

دانشجویان آکادمی شمسه برای چندمین سال پیاپی رتبه یک را در کنکور کارشناسی ارشد هنر 99 و کنکور دکتری هنر 99 کسب نموده اند. قطعا تداوم موفقیت طی دوازده سال ، نشانگر برنامه ریزی صحیح و اصولی می باشد و بهره مندی از اساتیدی که با آنالیز هر ساله سوالات کنکور کارشناسی ارشد هنر و کنکور دکتری هنر توانسته اند مسیر دستیابی به موفقیت را تسهیل نمایند.

آکادمی شمسه کسب بیش از 30 رتبه زیر 100 در کنکور دکتری هنر 99 و کسب بیش از 100 رتبه تک و دو رقمی در کنکور کارشناسی ارشد هنر 99 را به تمامی دانشجوویان عزیز موسسه تبریک عرض نموده و امیدوار است که این عزیزان در تمامی مراحل زندگی سربلند و پیروز باشند.
اسامی رتبه های برتر کارشناسی ارشد هنر 99 آکادمی شمسه را در کلیپ زیر ببینید

سامی رتبه های برتر دکتری هنر 99 آکادمی  شمسه را در در کلیپ زیر ببینید