کنکور کارشناسی ارشد هنر 1400

برنامه آموزشی آکادمی هنرشمسه  ویژه کنکور کارشناسی ارشد هنر 1400

گروه اول: ترم تابستان (آنلاین/حضوری)

عنوان درسنام استادتعداد جلساتروز و ساعتتاریخ شروع
نقد هنریدکتر مهدی انصاری12 جلسه 4 ساعته 48 ساعتسه شنبه 15-1921/5/99
زبان عمومی و تخصصیدکتر محمدقاسمی12 جلسه 4 ساعته 48 ساعتچهارشنبه 15-1922/5/99
اسطوره شناسی،  تاریخ ادبیات ایران وجهان، نقد ادبیدکتر مهدی انصاری12 جلسه 4 ساعته 48 ساعتپنج شنبه 10-1423/5/99
تاریخ هنر ایران و جهاندکتر علی اصغر میرزایی مهر12 جلسه 4 ساعته 48 ساعتپنج شنبه 15-1923/5/99
برنامه آموزشی آکادمی هنرشمسه  ویژه کنکور کارشناسی ارشد هنر 1400

نکات قابل توجه برای دانشجویان عزیز :

سوالات بخش فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان در واقع از دو بخش : تاریخ هنر ایران و جهان ، اسطوره شناسی و تاریخ ادبیات ایران و جهان تشکیل می شود . 

 6 مرحله آزمون آزمایشی آکادمی هنر شمسه برای دانشجویانی که در3 یا 4 درس ثبت نام می نمایند، رایگان می باشد . در غیر این صورت و در صورت تمایل دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه از این آزمون ها استفاده نمایند . آزمون های آزمایشی در دی، بهمن و اسفندماه روزهای جمعه برگزار میشود . قابل ذکر است که سطح علمی آزمون های آزمایشی آکادمی هنر شمسه به گونه­ای است که در سال­های گذشته ، دانشجویانی که در این آزمون ها جزو نفرات برتر بودند ، در کنکور کارشناسی ارشد هنر موفق به کسب رتبه های تک رقمی در کنکور شده اند.

تمامی دانشجویان آکادمی هنر شمسه می توانند علاوه بر مشاوره های هفتگی رایگان ، در همایش تخصصی کنکور کارشناسی ارشد هنر 1400 که در ماه­های آذر و دی  با حضور رتبه های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد هنر سال های 90، 91، 92، 93، 94، 95، 96 ،97، 98 آکادمی هنر شمسه برگزار میشود به صورت رایگان شرکت نمایند.

آکادمی هنرشمسه  برای دروس کنکور کارشناسی ارشد هنر کتب مورد نیاز دانشجویان را تألیف و به چاپ رسانده است . این کتب شامل تمامی مباحث کارشناسی ارشد هنر در رشته های مختلف می باشد و کامل ترین مجموعه ای است که تاکنون تالیف گشته است . ویرایش و نوشتار کتب به روز بوده و سعی شده  تا کتب از لحاظ محتوا در بالاترین سطح برای دانشجویان باشد. سوالات سال های گذشته در کد رشته های مختلف همراه با پاسخ نامه تشریحی از جمله کتاب های ضمیمه این مجموعه است . تمامی دانشجویانی که در آکادمی هنر شمسه ثبت نام می نمایند می توانند این کتب را با 10 درصد تخفیف تهیه نمایند.

دانشجویانی که در کلاس­های آکادمی هنر شمسه ثبت­نام نمایند، جدا از مطالب سر کلاس و آزمون­های آزمایشی، فقط نیاز است که 4 منبع دروس عمومی مطالعه نمایند؛ که عبارتند از :

  • کتاب تست­های کنکور سال های گذشته
  • مطالعه کتاب 2000 تست تخصصی هنر
  • کتاب 4000 نکته تخصصی هنر
  • کتاب تست‌های طبقه بندی شده تاریخ هنر ایران و جهان

قابل ذکر است که دروس تخصصی زیر فقط در ترم پاییز ارئه می شود و شما می توانید برای آگاهی از روز و ساعت کلاس ها، شهریه و هم­چنین ثبت نام این کلاس ها از اوایل شهریور ماه  به دفتر ثبت نام آموزشگاه مراجعه نمایید.

مبانی نظری عکاسیاستاد بهزاد صحتی
فن شناسی عکاسیاستاد بهزاد صحتی
مبانی نظری سینما و بررسی و نقد آثار سینماییدکتر امیررضا نوری پرتو/ دکتر سعید اسدی
دانستنی های تخصصی، تاریخی و بینشی در هنر نمایش/ کارگردانیدکتر عطالله کوپال
اصول فلسفه و عرفان اسلامی/ منطق عمومیدکتر سید شاهین محسنی
شناخت مواد و مصالح/ صنایع دستی و سیر تحول آن در ایران و جهاندکتر عبدالمجید شریف زاده
دروس تخصصی بازیگریمتعاقبا اعلام می گردد
فلسفه غربدکتر وحید غلامی‌پور فرد
متون معتبر به زبان عربیاستاد محسن انصاری
جدول دروس تخصصی کلاسهای کنکور کارشناسی ارشد هنر 1400

برنامه کلاس های تئوری ترم پاییز نیز هم­زمان با برنامه کلاس های دروس تخصصی از اواسط شهریور ماه اعلام می شود .

آکادمی هنر شمسه در بسته آموزشی که برای کنکور کارشناسی ارشد هنر طراحی کرده است، علاوه بر کلاس های آموزشی (عمومی و تخصصی ) ، آزمون های آزمایشی ، مشاوره های تخصصی و کتب آموزشی، هر ساله کلاسی تحت عنوان نکته و تست برگزار می کند که برنامه این کلاس ها در اوایل دی ماه اعلام می شود.

شما می توانید با تماس و یا مراجعه حضوری به آموزشگاه و یا از طریق سایت آکادمی هنر شمسه و صفحه اینستاگرام و تلگرام ما از کلیه اطلاعات و اخبار و کلاس ها و… مطلع شوید .

هزینه جلسات مشاوره تخصصی به ازای 5 جلسه، 600 هزار تومان می­باشد؛ دانشجویانی که در آکادمی هنر شمسه از یک تا چند درس ثبت نام می­نمایند، می­توانند از این جلسات مشاوره هفتگی با آقای دکتر علی صابونچی (رتبه 10 کارشناسی ارشد هنر و رتبه 1 دکتری هنر) به صورت رایگان استفاده نمایند.

تمامی دانشجویان مؤسسه می­توانند از کارگاه تندخوانی و تقویت حافظه که تاریخ آن متعاقباً اعلام می­گردد، به طور رایگان استفاده نمایند. لازم به ذکراست که بیشترین آمار قبولی دانشگاه سراسری وکنکورکارشناسی ارشد هنر درطی 11 گذشته متعلق به آکادمی هنر شمسه می ­باشد.

رتبه های زیر 50 کنکور کارشناسی ارشد هنر 1399 از آکادمی هنر شمسه