کنکور کارشناسی ارشد هنر و دکتری تخصصی هنر – آکادمی شمسه

ارشد هنر دکتری هنر

کارشناسی ارشد هنر / آکادمی شمسه، از سال 87 کلاسهای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد هنر و از سال 90 کلاسهای آمادگی کنکور دکتری هنر را برگزار کرده است  و در طول این سالها در حدود 1400 پذیرفته شده نهایی مقطع کارشناسی ارشد هنر و 200 پذیرفته شده نهایی مقطع دکتری هنر داشته است .

برای دستیابی به این موفقیت ، تمام کوشش خود را با بهره گیری از بهترین استادان دانشگاه های هنر کشور به کار بسته ایم تا بتوانیم هر سال این موفقیت را تکرار کنیم .

در هشت سال پیاپی، رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد هنر و 20 رتبه زیر 10 کنکور دکتری هنر از دانشجویان آکادمی شمسه بوده اند.

آکادمی شمسه اولین مرکز تخصصی برگزارکننده کلاس های آمادگی کنکور دکتری ­هنر و برگزار کننده 11 سال کلا­س ­های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد هنر است.

آنالیز سؤالات کنکور نشان می­ دهد که بیشترین میزان سؤالات، از بین مباحث تدریس شده در کلاس ­های آکادمی شمسه بوده است.

آزمون های آزمایشی، مشاوره­ های تحصیلی هفتگی،کارگاه­های تند خوانی، جزوات آموزشی، کلاس های نکته و تست از جمله مواردی هستند که در کنار کلاس ها می­ توانند به ارتقاء علمی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری هنر یاری رسانند.

نحوه برنامه ریزی کلاس ­ها متناسب با استاندارد هایی است که برای تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد هنر و دکتری هنر) لازم است.

در تقابل با مؤسساتی که آمار­های بدون پشتوانه ارائه می دهند، مؤسسه آکادمی شمسه هر ساله همایشی با رتبه های برتر سال های گذشته خود برگزار می کند تا شاهدی متقن بر این مدعا باشد.

عدم برنامه ریزی دقیق می تواند قبولی متقاضی را به مخاطره انداخته و موجب هدر رفت زمان و تحمیل هزینه های مالی مضاعف گردد .اتفاقی که در بسیاری از آموزشگاه ها رقم می خورد و منجر به یاس و نا امیدی در هنرجویان می شود . قطعا انتخاب صحیح می تواند به پیشبرد اهداف کوتاه و بلند مدت متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد هنر و کنکور دکتری هنر یاری رساند و از زیان های احتمالی جلوگیری کند.

رتبه های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد هنر و کنکور دکتری هنر سال 97، کلیدی ­ترین و جامع­ ترین نکات مجموعه مباحث نظری این دو مقطع را گردآوری کرده اند. آکادمی شمسه این کتاب را چاپ کرده است تا بتواند به فهم مطالب کمک شایان توجهی داشته باشد.

قطعاً آکادمی شمسه ، با بالاترین آمار قبولی که در کنکور کارشناسی ارشد هنر و کنکور دکتری تخصصی هنر داشته است می­ تواند مسیر دستیابی به موفقیت را تسهیل و تسریع نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *